محیط کسب و کار امن، لازمه توسعه اقتصادی
   
 
  • پیام رئیس کل گمرک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

   پیام رئیس کل گمرک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

   پیام رئیس کل گمرک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

   رئیس کل گمرک ایران طی پیامی به مناسبت 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی ضمن تبریک این روز به کلیه کارکنان گمرک در سراسر کشور بر لزوم بهبود و افزایش ارتباطات و تعاملات گمرک و ذی‌نفعان تأکید کرد.


   متن پیام مهدی میراشرفی به این شرح است:

   در میان نیازهای گوناگون بشری که تأمین و تداوم آنها اجتناب‌ناپذیر است، به جرأت می‌توان گفت ارتباط و تعامل اجتماعی از بالاترین جایگاه و اهمیت برخوردار بوده و شاید به همین دلیل است که شاهد بروز و ظهور فناوری‌های نوین جهت توسعه و تسهیل ارتباطات و دستیابی به روش‌های مناسب‌تر برای ایجاد سلامت و شفافیت در انجام امور هستیم.

   گمرک به عنوان یک سازمان حاکمیتی که نقش بسیار پررنگی در توسعه و تسهیل تجارت و همچنین صیانت از سلامت جامعه برعهده دارد، تعامل و ارتباط با ذی‌نفعان به منظور پاسخگویی به نیازها و خواسته‌های منطقی آنها را در رأس برنامه‌های خود قرار داده و همواره می‌کوشد تا از جدیدترین شیوه‌ها و ابزارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات برای دستیابی به این هدف استفاده کند.

   بنابراین از همه همکاران ارجمندم در گمرک جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه واحدها و مسئولان روابط‌عمومی انتظار دارم که با نصب‌العین قرار دادن موضوعاتی چون مشتری‌مداری، مردم‌داری، پاسخگویی و جلب رضایت ذی‌نفعان که به اعتقاد من پایه و اساس تحکیم و تقویت ارتباط میان مردم و دولت است، حداکثر تلاش خود را به عمل آورند.

   با اغتنام از فرصت پیش آمده 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه همکاران شریف، زحمت‌کش و خدوم خود در گمرکات سراسر کشور تبریک گفته، تندرستی و توفیق روزافزون همگان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم .

   مهدی میراشرفی
   رئیس کل گمرک ایران


اخبار
دسترسی سریع
تعامل الکترونیک
پیوندها