محیط کسب و کار امن، لازمه توسعه اقتصادی
   
 
  • درخواست معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران درباره عدم ارسال پیام تبریک ، گل و مراجعه حضوری

   درخواست معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران درباره عدم ارسال پیام تبریک ، گل و مراجعه حضوری

   درخواست معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران درباره عدم ارسال پیام تبریک ، گل و مراجعه حضوری

   معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران از ناظرین ، مدیران ، کارکنان ، تجار ، صاحبان واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی درخواست کرد تا از ارسال پیام تبریک ، گل و مراجعه حضوری جهت تبریک انتصاب ایشان خودداری نمایند ‌.


   متن درخواست مهرداد جمال ارونقی بدین شرح است :

   " ضمن سپاس از ابراز لطف و محبت عزیزان و تشکر و قدردانی بابت پیام های ارسالی تاکنون ، خواهشمند است: ناظرین ، مدیران ، کارکنان ، تجار ، کارگزاران گمرکی ، صاحبان واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی به منظور جلوگیری از اسراف ، استفاده بهینه از زمان و کاهش هزینه‌های غیرضروری از ارسال هرگونه پیام تبریک، گل و درج آگهی تبریک و همچنین مراجعه حضوری به مناسبت انتصاب اینجانب اجتناب فرمایند.

   اطمینان دارم با همدلی و همراهی شما عزیزان قادر خواهیم بود در راستای اعتلای عملکرد گمرک جمهوری اسلامی ایران گام برداریم و در این مسیر ارائه پیشنهاد‌ها و نقدهای اصولی به منظور رشد و ارتقای بهره‌وری در حوزه‌های مختلف به ویژه تسهیل و تسریع در انجام تشریفات گمرکی و خدمت‌رسانی بهینه به مردم عزیز بهترین هدیه به اینجانب است.

   در شرایط اقتصادی حاضر انتظار مردم این است که با تلاش مضاعف در چهارچوب قوانین و مقررات و اجرای دقیق برنامه های پیش رو ، بستر جهش و گذار موفقیت آمیز از شرایط مذکور را فراهم کنیم . "


اخبار
دسترسی سریع
تعامل الکترونیک
پیوندها